Звітна прес-коференція та круглий стіл навчальної програми "Школа активного Ветерана"
Час та місце проведення:
Прес-конференція
11:00-12:00 08.07.2017 року
Круглий стіл
12:30-14:00 08.07.2017 року
М.Чернігів. вул.Шевченка 105а
Гот.Профспілковий
Відповідальна особа:
Палькова Ольга
Тел. 063 33 77 469
Ел.пошта elgawork@gmail.com
В 11.00 годині 08.07.2017 року в гот. Профспілковий відбудеться звітна прес-конференція навчальної програми «Школа Активного Ветерана», яка проводилась в березні-липні 2017 року для учасників АТО, їх сімей, сімей загиблих та «військових» волонтерів .
Семінари Школи Активного Ветерана були направлені в першу чергу на отримання головами і членами спілок учасників АТО, їх сімей та сімей загиблих навичок і знань, необхідних для роботи в громадському секторі, просуванню своїх ідей та захисту своїх побратимів, рідних, друзів.
В рамках прес-конференції буде презентовано:
• результати навчальної програми;
• діяльність випускників школи - спілок учасників АТО Чернігівської області
Після прес-конференції в тому ж приміщенні буде проведено круглий стіл з 12.30 до 14.00 на тему "Перекваліфікація, Підвищення кваліфікації та Неформальна освіта для учасників АТО, їх сімей, сімей загиблих та волонтерів"
Ціль круглого столу:
• Підтвердити необхідність таких заходів та курсів;
• Визначити пріоритетні напрямки;
• Визначити формат роботи;
• Визначити труднощі і шляхи їх подолання.
В рамках заходу:
- поділимось досвідом неформальної освіти
- дізнаємось про особливості розвитку недержавних організацій у віддалених районах
- складемо план розвитку неформальної освіти в районах.
- чай, кава, приємне спілкування
Запрошуються:
- Учасники АТО Чернігівської області, члени їх сімей та члени сімей загиблих
- Керівний склад громадських та благодійних організацій і спілок утворених учасниками АТО і їх сім’ями.
- Представники ЗМІ зацікавлені у висвітлені цих питань.
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.