Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 00:34:21

Круглий стіл “Місто як об’єкт спеціалізованого та загальнокультурного дискурсів. Архітектура у сучасній культурі”

14.06.2017   11:00Агенцiя

Дата: середа, 14 червня.

Час: 11 год. 00 хв.

Місцепроведення: м. Чернігів, проспект Миру, 43, (приміщення Чернігівської обласної ради, 3 поверх, аудиторія № 2).
   
Питання порядку денного круглого столу:
1. Пам'ять і травма у просторах міста. Практики комеморації.
2. Про механізми – способи залучення думки громади (і стейкхолдерів) у формуванні бачення цього майбутнього простору та інституційні механізми(конкурс, його формат і технологія проведення).
3. Яким повинен бути меморіальний комплекс Захисникам України щоб достойно вшановувати пам’ять героїв Небесної сотні та загиблих військових у війні на сході (так званій АТО).

Світлана Шліпченковізьме участь укруглому столі, як запрошений експерт. Пані Світланаархітекторка за освітою,теоретик урбанізму, авторка монографій "Архітектурні принципи постмодернізму" та "Записано в камені", численних статей, співавторка курсу "Урбаністика: сучасне місто" на освітній платформі Prometheus, ідеолог та головна редакторка серії видань "Урбаністичні студії". Викладач кафедри культурології в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) курси з урбаністики. Керівник наукових програм Центру урбаністичних студій НаУКМА.

Круглий стіл проводиться за ініціативи Олега Авер’янова, голови Чернігівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка, голова депутатської фракції РПЛ у Чернігівській обласній раді.

На круглий стіл запрошені:
Владислав Атрошенко – Чернігівський міський голова,
Дмитро Блауш – депутат Чернігівської обласної ради,
Олександр Атрощенко, Ольга Хоніч та Андрій Черненко– заступники Чернігівського міського голови,
Роман Старіков – депутат Чернігівської міської ради, начальник КП «Зеленбуд»;
• рина Березинець – депутат Чернігівської міської ради,
• Сергій Калюжний – начальник управління архітектури та містобудування  Чернігівської міської ради, головний архітектор міста, а також архітектори, скульптори, художники міста та представники громадськості.

У місті мало хто уявляє собі засоби фіксування пам'яті про події в країні, особливо такі, які лишили по собі шок та біль, який не можливо забути. Як це відбувається в країнах Європи і світу? Що треба зрозуміти для отримання позитивного результату? На ці та інші питання організатори сподіваються отримати відповідь на даному круглому столі.

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.