Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 00:37:27

Круглий стіл: “Формування ринку землі в Україні. Як земельна реформа позначиться на розвитку сільських територій?”

09.06.2017   10:00Агенцiя

Питання ринку землі в Україні поділило громадськість на два табори. З одного боку – прихильники абсолютно відкритого ліберального ринку, з іншого – представники консервативних кіл, які вбачають в знятті мораторію більше ризиків ніж можливих переваг. Настав час сформувати єдину позицію – яких змін зараз потребує сфера земельних відносин. Про це йтиметься під час круглого столу із земельних питань, що відбудеться в Чернігові в середу, 7 червня. До участі запрошуються провідні фахівці з питань земельних відносин та сільського розвитку, представники ЗМІ!

Дата проведення: 9 червня

Початок реєстрації: 09:30, початок роботи – 10.00.

Місце проведення: Готель “Придеснянський” (м. Чернігів, вул. Шевченка, 99-А, велика конференц-зала).

Контактна особа: 066-304-89-87 чи 097-087-00-10 (Вікторія)

Для участі в круглому столі потрібно обов’язково зареєструватись за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ!

Прес-конференція за участю керівництва театру

8 червня о 11.00 год. у приміщенні Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка (2 поверх, кімн.56) відбудеться прес-конференція за участю керівництва театру. Темою зустрічі, яка проводитиметься у форматі неофіційного спілкуванні з представниками місцевих засобів інформації, стане показ прем’єрної вистави “Вій. Докудрама” Наталі Ворожбит у постановці заслуженого артиста України Андрія Бакірова.

Прохання повідомити про вашу присутність на прес-конференції. Контактний телефон (0462)675-280.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини