Обласна науково-практична конференція "Роль публічної бібліотеки в утвердженні європейських цінностей в житті місцевої громади"
18 травня з 10 год. до 17 год. у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка(просп. Миру, 41 відбудеться обласна науково-практична конференція «Роль публічної бібліотеки в утвердженні європейських цінностей в житті місцевої громади» до Дня Європи в Україні.
Організатори конференції:
Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації;
Чернігівська міська громадська організація «Сіверський інститут регіональних досліджень»;
Комунальний заклад «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка»;
Громадська організація «Чернігівське обласне відділення Української бібліотечної асоціації».
На конференції передбачається обговорити такі питання:
- Державна бібліотечна політика: орієнтація на реформи та розвиток у європейському контексті.
- Бібліотека – влада – громада: стратегія поступу в майбутнє.
- Бібліотеки в умовах децентралізації: проблеми та перспективи для розвитку.
- Діяльність бібліотек в умовах створення ОТГ.
- Європейський досвід для бібліотек України.
- Координація роботи бібліотек: кращі практики і перспективи.
- Популяризація європейських цінностей в публічних бібліотеках Чернігівщини.
- Співпраця публічних та вузівських бібліотек.
- Організація пунктів європейської інформації у бібліотеці.
За додатковою інформацією звертатися:
Чернігівська ОУНБ ім. В.Г. Короленка (координатори – заступник директора з наукової та інноваційної діяльності Мальована Алла Миколаївна; завідувач відділу наукової інформації і бібліографії Іваненко Ольга Іванівна).
14000, м. Чернiгiв, просп. Миру, 41. E-mail: korolenkolib@ukr.net
Телефони для довідок: (0462) 67-69-16, 67-61-97; (093) 014-48-83;(098) 603-41-91.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.