Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 00:20:51

Поетичний фестиваль ШУМ

13.05.2017   19:00Агенцiя

13 мая в ЧЕРНИГОВЕ пройдет всеукраинский поэтический фестиваль - ШУМ - !

- 15 городов
- 15 участников в каждом
- зал выбирает одного
- самого крутого
- методом хлопков
- мы замеряем высоту шума (пиковую точку) - определяем кто круче тот
- победитель получает призовой фонд
- 450 гривен на поезду в Киев на финал -
- который состоится 01 июля.
- все!

Вход для участников 30 грн*
Количество участников - 15 человек
Подать заявку на участие:
https://goo.gl/forms/0Zy5Xkt184Ll0tCG3

УЧАСНИКИ ФЕСТИВАЛЮ:

- Андрей Андреев
Паблик: Творчество Андрея Андреева

- Дмитрий Романов
Паблик: Ядовитые стихи / Отруйні вірші

- Надежда Мишко-Кулиш
Паблик: Надія Мишко-Куліш. Босонога рима.

- Темнюк Виктория
Паблик: Мысли наружу

- Денис Туманов
Паблик: https://www.stihi.ru/avtor/tymanoff

- Катерина Ветрова
Паблик: http://www.stihi.ru/avtor/poisonivy2



Вход для зрителей 55 грн*

Дата проведения: 13 мая (суббота) 19:00
Место проведения: кафе НОСТАЛЬЖІ, просп. Мира, 14, Чернигов

* билет действует на два мероприятия:
- фестиваль ШУМ 13.05
- спектакль ИНВЕРСИЯ 14.05

Останні новини Чернігівщини

Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.

З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14

Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.

Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31

Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.

Ніжинські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка завдала співмешканцю тяжкі тілесні ушкодження 15:29

Слідчі Ніжинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної жінки, яка під час конфлікту завдала своєму співмешканцю ножових поранень.

Тимчасові обмеження продовжено: рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС 14:17

7 листопада 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини