Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 06:24:21

Прес-брифінг волонтерської команди "ЖеСЧе"

26.04.2017   12:00Агенцiя

Волонтерська команда "ЖеСЧе" запрошує Вас на прес-брифінг, який відбудеться у середу, 26 квітня о 12:00.

Захід пройде у приміщенні волонтерського центру Жіночої Сотні Чернігівщини "ЖеСЧе" за адресою м.Чернігів, пр. Миру 18 а.

Темою для спілкування з пресою є анонс заходу "Лицарський Хрест Добровольця Чернігівщини", який буде проходити 5 травня о 18.00 у Міському плаці культури, та вшановуватиме подвиг славних воїнів-добровольців Чернігівщини.
В ході прес-брифінгу організатори повідомлять про мету і завдання проекту "Лицарський Хрест Добровольця Чернігівщини", особливості його проведення, та розкажуть, з якими проблемами стикаються під час організації заходу.
За останні півроку, мешканці Чернігівщини відзначили народним орденом 40 чернігівських добровольців. На черговому заході планується вручити Лицарський Хрест Добровольця ще 20 воякам.
Будемо щиро вдячні за інформаційну підтримку.
Команда "ЖеСЧе". За додатковою інформацією просимо звертатися за номером +380 (97) 495 99 88 (Лана Корольова). +380 (63) 181 46 53; +380 (95) 595 40 65 (Маргарита Лісова).

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини