Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 23:46:37

Прес-брифінг волонтерської команди "ЖеСЧе"

26.04.2017   12:00Агенцiя

Волонтерська команда "ЖеСЧе" запрошує Вас на прес-брифінг, який відбудеться у середу, 26 квітня о 12:00.

Захід пройде у приміщенні волонтерського центру Жіночої Сотні Чернігівщини "ЖеСЧе" за адресою м.Чернігів, пр. Миру 18 а.

Темою для спілкування з пресою є анонс заходу "Лицарський Хрест Добровольця Чернігівщини", який буде проходити 5 травня о 18.00 у Міському плаці культури, та вшановуватиме подвиг славних воїнів-добровольців Чернігівщини.
В ході прес-брифінгу організатори повідомлять про мету і завдання проекту "Лицарський Хрест Добровольця Чернігівщини", особливості його проведення, та розкажуть, з якими проблемами стикаються під час організації заходу.
За останні півроку, мешканці Чернігівщини відзначили народним орденом 40 чернігівських добровольців. На черговому заході планується вручити Лицарський Хрест Добровольця ще 20 воякам.
Будемо щиро вдячні за інформаційну підтримку.
Команда "ЖеСЧе". За додатковою інформацією просимо звертатися за номером +380 (97) 495 99 88 (Лана Корольова). +380 (63) 181 46 53; +380 (95) 595 40 65 (Маргарита Лісова).

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».