Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 06:46:03

Інноваційний безкоштовний тренінг-презентація методики "Філософія для дітей"

26.04.2017   10:00Агенцiя

Вперше в Чернігові інноваційна безкоштовна тренінг-презентація з методики «Філософія для дітей» (Philosophy for children, P4c) для чернігівських педагогів.

26-27 квітня 2017 року у ЗНЗ № 6 (вул. Івана Мазепи, 35), о 10.00, каб. 304.

З ініціативи управління освіти Чернігівської міської ради та НЦ «Мала академія наук України» 30 директорів, завучів і вчителів Чернігова зможуть вивчити інноваційний педагогічний досвід на тренінг-презентації Програми «Філософія для дітей», яку буде проводити Юлія Кравченко, кандидат філософських наук. Тренер здобула кваліфікацію під час навчання у Польщі, а тепер проводить тренінги в Україні і за кордоном.
По закінченню тренінгу учасники отримають відповідні сертифікати, а отримані роздаткові матеріалами зможуть використовувати у своїй роботі.
Кінцевою метою програми є формування у дітей критичного та креативного мислення. Крім того, застосування даної методики значно вдосконалює особистісні та професійні якості самих педагогів.

За додатковою інформацією можна звертатися:
Казимір В.А., заступник начальника управління освіти ЧМР – 33425
Тимошенко Я.Г., директор Методичного центру управління освіти ЧМР – 36034

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини