Інтерактивний захід "Світ психології"
З нагоди святкування Всеукраїнського дня психолога, Академія Державної пенітенціарної служби 25 квітня о 12:00 годині проводить інтерактивний захід для учнів 10-11 класів «Світ психології» в Кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді (м. Чернігів, вул. Магістрацька, 3).
Мета заходу: привернути увагу учнів до питання вибору професії та її значення, вміння аналізувати, приймати рішення, вибирати правильну життєву позицію, виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість.
Запрошуємо до участі у заході психологів, соціальних педагогів загальноосвітніх шкіл м.Чернігова разом із учнями 10-11класів.
В програмі заходу передбачається:
11.30-12.00 – зустріч гостей (реєстрація)
12.00.12.30 – відкриття (блакитна зала)
12.30.13.30 – робота майданчиків(«Арт-простір», «Інформаційний майданчик», «Фото майданчик»)
13.30-14.45 – квест «Світ психології»
14.45-15.00 – підбиття підсумків, нагородження переможців
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).