Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 грудня, 21:14:49

Творчий вечір "Із захопленням до BEL CANTO"

21.04.2017   19:00Агенцiя

ЮРІЙ ЗАХОЖИЙ-КАТРЕНКО
(тенор)

Беруть участь ЄЛИЗАВЕТА ВИСОЦЬКА, ІВАН САВЧЕНКО, ВАРВАРА КІНЖИБАЛО, ЮРІЙ ЗАХОЖИЙ

Концертмейстер - ВІКТОР ЗАЄЦЬ

Режисер творчого вечора та ведучий - заслужений діяч мистецтв України, доктор філософії, мистецтвознавець ОЛЕГ ВАСЮТА

У програмі прозвучать арії і романси італійської та української класики, а також власні вокальні та інструментальні твори

Ціна квитків: 30-50 грн.
Тривалість: 1 год.
ЖИВИЙ ЗВУК

Дата: 21 квітня 2017 о 19:00

Адреса: 14000, Чернігів, пр.Миру, 13
 
E-mail: centre2000@ukr.net

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини