Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 19:43:06

Запрошуємо до онкодиспансеру - ознайомитися з раціоном харчування хворих

11.04.2017   13:00Агенцiя

Запрошуємо вас у вівторок, 11 квітня, до онкодиспансеру – ознайомитися з раціоном харчування хворих.
Чекаємо вас ближче до 13.00. Обіцяємо дати можливість заглянути в кожний куточок харчоблоків, відвідати їдальні, холодильники, овочесховища, скуштувати страви, виміряти порції, поспілкуватися з пацієнтами та кухарями щодо якості й кількості страв, дотримання санітарно- гігієнічних і технологічних нормативів їхнього приготування. А за потреби − і поставити гострі журналістські запитання та, можливо, викласти справедливі вимоги до адміністрації медичного закладу щодо харчування. Для нас вкрай важлива ваша об’єктивна оцінка нашої діяльності та доречні поради щодо поліпшення харчування в медичному закладі. Ми відкриті до діалогу і завжди готові до позитивних змін.

Чекаємо на вас:
м. Чернігів, просп. Миру, 211,
КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер»,
тел. (093) 870-96-17.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини