Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 січня, 19:08:42

Творча зустріч із письменниками Ніжинської літературної школи

08.04.2017   11:30Агенцiя

8 квітня об 11:30 безкоштовні курси української мови запрошують на творчу зустріч із письменниками Ніжинської літературної школи, яка славиться своєю давньою історією, неперервінстю традиції, знаними випускниками.

"ВТРАЧЕНЕ РАЗ ВОСКРЕСАЄ ЗНОВУ,
ОТ ТІЛЬКИ МИ – НЕПРОЩЕННО ІНШІ".

Наші гості – Тетяна Винник, Анатолій Дністровий, Олена Степаненко, Олексій Маслов. Усі вони різних поколінь, стилістично-жанрових напрямків, кожен із них має яскравий авторський почерк (ідіолект), проте їх об'єднує і alma mater, і любов до українського слова, і бажання творити прекрасне.
У програмі: поезія, проза, живопис, художній переклад, журналістика.
Організатори: Людмила Зіневич.
Долучайтеся – з нами завжди цікаво!

Місце проведення: бібліотека ім. Короленка, пр.Миру, 41

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:08

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 січня по 08 годину 22 січня 2021 року

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 13:00

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 22 січня в Україні зафіксовано 5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 164, медпрацівників – 225). Кількість активних хворих - 232 338 осіб.

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур 10:40

Затримання особи, проведення слідчих, вручення підозри, функціонування інституту дізнання – неповний перелік дій, до участі в яких через регіональні центри з надання БВПД залучаються адвокати для захисту прав та інтересів затриманих та обвинувачених осіб. Ефективна взаємодія в цих питання є гарантією належного дотримання прав людини та національного законодавства.

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині 10:22

Весільний марш для двох, нечисленні гуляння та інші карантині обмеження не стали на заваді закоханим, які вирішили у 2020 році офіційно зареєструвати стосунки.

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання 10:10

Від початку запровадження в Україні додаткових обмежувальних заходів, пов'язаних із попередженням розповсюдження коронавірусної інфекції, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області з 8 по 20 січня 2021 здійснили 1324 перевірки суб’єктів господарювання.