Друга гра 1/4 фіналу Чернігівської Ліги КВН X сезону
Друга гра 1/4 фіналу Чернігівської Ліги КВН відбудеться 8 квітня.
Початок о 18:00 у Міському Палаці культури.
Склад команд:
- +-0 (Киев)
- 2х2 (Нежин)
- ИРПЕНЧАНЕ (Ирпень)
- КРИК ВИЛЬГЕЛЬМА (Ровно)
- МАЙЛИ САЙРУС (Ровно)
- ОПАСНЫЕ ГУСИ (Чернигов)
- ОЧЕРЕДНАЯ СБОРНАЯ (Гомель, Беларусь)
- СБОРНАЯ ЮБИЛЕЙНОГО (Ровно)
До встречи в Городском Дворце культуры.
Билеты у организаторов по 40 гривен. Телефон: 0631856255
#mpk_cn #Чернигов #Чернігів #mpkchernihiv #КВН #юмор
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.