Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 09:17:19

Психологічний тренінг "Розстановки по індивідуальним запитам"

08.04.2017   11:00Агенцiя

Расстановка – это метод, который позволит Вам более полно осознать сложившуюся ситуацию, увидеть ее со стороны, обратить внимание на ранее незамеченные детали, проанализировать роль других людей в Вашей проблеме.
В процессе работы воссоздается модель Вашей проблемы. Такая модель учитывает все факторы, которые влияют на ситуацию. Только ясно прояснив для себя структуру проблемы, можно найти наилучшее ее решение.
Метод помощи, который служит решению личных проблем, помогает в сложностях в отношениях в семье, в бизнесе и самореализации, результативен в исцелении болезней.
Всего за один сеанс вы получаете возможность:
¦ ясно увидеть структуру и динамику проблемы
¦ понять причину возникновения проблемы
¦ подобрать наилучший вариант решения

Место проведения: пр. Мира 20, 3-й этаж, Центр развития человека "РОДНИК"

Дата: 8 апреля в 11:00

ВАЖНО ПРЕДВАРИТЕЛЬНО ЗАПИСАТЬСЯ!
Наши контакты:
Центр развития человека «РОДНИК»
г. Чернигов, пр-т Мира,20/ 3 этаж
☎(067) 47 37 017; (093) 593 25 82; (066) 029 46 59 Юлия.
rodnick2015@yandex.ru

Останні новини Чернігівщини

За січень-грудень 2025 року на Чернігівщині сплачено 43 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 09:09

Платниками Чернігівщини протягом 2025 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 27,2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 24,4 відс. (на 5,3 млрд грн) перевищує факт надходжень 2024 року.

14 січня: цей день в Україні і світі

14 січня: цей день в Україні і світі 09:04

День 1421 Російська агресія - Day 1421 Russian aggression

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.

У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.

Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22

Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини