Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 23:01:47

Лекція "Чернігівська княжа династія: тріумфи і поразки"

07.04.2017   15:00Агенцiя

Лекція «Чернігівська княжа династія: тріумфи і поразки» Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» запрошує на лекцію «Чернігівська княжа династія: тріумфи і поразки», яка відбудеться 7 квітня, у п’ятницю, о 15.00 у приміщенні Колегіуму (на Валу).

Заступник завідувача відділу наукових досліджень печер та пам’яток археології Олег Васюта розповість про одну з найцікавіших сторінок історії Чернігова — період найвищого злету нашого міста, а також розкаже про діяльність чернігівських князів.

Запрошуємо на лекцію всіх, хто цікавиться славним минулим нашого чернігівського краю.

Вартість вхідного квитка на лекцію: 3 гривні.

Телефон для довідок: 645-964.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини