Презентація Антології творів лауреатів премії ім.М.Коцюбинського
Нещодавно побачила світ нова книга «Антологія творів лауреатів премії імені М. Коцюбинського. Проза».
Видання готувалося до 20-річчя з часу заснування премії, однак затрималося у зв’язку зі складною фінансовою ситуацією.
Упорядники збірки – наукові співробітники музею О. Єрмоленко та Н.Коцюбинська, редактор і автор передмови Ганна Арсенич-Баран. Видання профінансоване з обласного бюджету.
У збірці представлені прозові твори двадцяти одного автора, які в різні роки були удостоєні поважного звання лауреата премії. Більшість із них - наші земляки, такі як С.Маринчик, В.Леус, В.Мастєрова, М.Ткач та інші.
Чимало серед лауреатів і киян. Це М.Слабошпицький, А.Дімаров, В.Шевчук, Ю.Мушкетик.
На превеликий жаль, частина лауреатів уже відійшли в інші світи. Нехай ця збірка буде світлим спогадом про людей, які жили і творили во славу нашого краю. Їхні твори живуть серед людей – а значить і вони поміж нас.
Презентація Антології відбудеться 22 березня о 14-00 у музеї Михайла Коцюбинського.
Вхід вільний.
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.