Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 00:58:22

Круглий стіл "Енергоефективність як частина національно-патріотичного виховання, при формуванні свідомого ставлення до енергоресурсів"

21.02.2017   10:30Агенцiя

21 лютого у прес-центрі «Чернігівський вибір» відбудеться круглий стіл «Енергоефективність як частина національно-патріотичного виховання, при формуванні свідомого ставлення до енергоресурсів».

Тема енергоефективності та збереження ресурсів завжди є актуальною, а враховуючи щомісячні комунальні платежі ще і на часі. Як зазначають вчителі, сучасні діти є більш прагматичними та свідомими. Вони завжди шукають сенс у своїх діях та вчинках. Саме тому важливо аргументовано та на практиці пояснювати способи і методи енергоефективності, відпрацьовувати навички дбайливого ставлення до енергетичних ресурсів.

Отже, на круглий стіл «Енергоефективність як частина національно-патріотичного виховання, при формуванні свідомого ставлення до енергоресурсів» запрошуємо вчителів і викладачів, студентів та школярів, громадських активістів, журналістів  та небайдужих громадян.

Будемо говорити про таке:

- Чому національно-патріотичне виховання має включати в себе свідомого ставлення до енергоресурсів? – Наталія Висіканець, координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської Мережі ОПОРА  в Чернігівській області

- Таємний фронт з енергозбереження розгортає роботу школах та навчальних закладах? – Сергій Безбородько, громадський активіст.

- Чому студенти та школярі розумніші, ніж ми – дорослі? – Антоніна Федорченко - старший викладач Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради, Регіна Гусак - голова правління ЧМГМО "ММЦ Жменя"

- Що і хто сприятиме вихованню культури енергозбереження та ефективного використання ресурсів серед молоді та дітей?

Дата проведення: вівторок, 21 лютого, початок о 10.30.

Місце проведення: Чернігів, вул. Шевченка, буд. 5, прес-центр "Чернігівський вибір"

Контакти прес-центру: 098-914-91-52, 050-954-83-54 або cg.monitor@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини