Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 19:39:07

Круглий стіл "Енергоефективність як частина національно-патріотичного виховання, при формуванні свідомого ставлення до енергоресурсів"

21.02.2017   10:30Агенцiя

21 лютого у прес-центрі «Чернігівський вибір» відбудеться круглий стіл «Енергоефективність як частина національно-патріотичного виховання, при формуванні свідомого ставлення до енергоресурсів».

Тема енергоефективності та збереження ресурсів завжди є актуальною, а враховуючи щомісячні комунальні платежі ще і на часі. Як зазначають вчителі, сучасні діти є більш прагматичними та свідомими. Вони завжди шукають сенс у своїх діях та вчинках. Саме тому важливо аргументовано та на практиці пояснювати способи і методи енергоефективності, відпрацьовувати навички дбайливого ставлення до енергетичних ресурсів.

Отже, на круглий стіл «Енергоефективність як частина національно-патріотичного виховання, при формуванні свідомого ставлення до енергоресурсів» запрошуємо вчителів і викладачів, студентів та школярів, громадських активістів, журналістів  та небайдужих громадян.

Будемо говорити про таке:

- Чому національно-патріотичне виховання має включати в себе свідомого ставлення до енергоресурсів? – Наталія Висіканець, координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської Мережі ОПОРА  в Чернігівській області

- Таємний фронт з енергозбереження розгортає роботу школах та навчальних закладах? – Сергій Безбородько, громадський активіст.

- Чому студенти та школярі розумніші, ніж ми – дорослі? – Антоніна Федорченко - старший викладач Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради, Регіна Гусак - голова правління ЧМГМО "ММЦ Жменя"

- Що і хто сприятиме вихованню культури енергозбереження та ефективного використання ресурсів серед молоді та дітей?

Дата проведення: вівторок, 21 лютого, початок о 10.30.

Місце проведення: Чернігів, вул. Шевченка, буд. 5, прес-центр "Чернігівський вибір"

Контакти прес-центру: 098-914-91-52, 050-954-83-54 або cg.monitor@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини