Прес-конференція: "Лісова мафія проти держави: від закарпатського Москаля – до чернігівського Земляного"
3.02 о 11:00 в прес-центрі «Чиста політика» відбудеться прес-конференція: «Лісова мафія проти держави: від закарпатського Москаля – до чернігівського Земляного".
Спікери:
т.в.о. ДП «Корюківський лісгосп" Чиж В.В
журналіст – розслідувач Дейнека О. В.
представник асоціації експертів медіа і права Товмач В.Г.
Після прес конференції інформ-тур по лісгоспам Холми та Корюківки.
Для участі в прес конференції обов’язково потрібно акредитуватись до 13:00 2 лютого politika-cn@ukr.net).
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.