Експертна зустріч з обговорення пріоритетів урядової політики
22 грудня, у четвер, у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади в он-лайн режимі через відеопортал YouТube відбудеться експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики на тему «Нові принципи поводження з відходами».
Експерти, представники Міністерства екології та природних ресурсів України, громадськість говоритимуть про проект Закону України «Про відходи».
В обговоренні також візьмуть участь представники шести областей держави.
Початок заходу: 12:00 год.
Місце проведення: ауд. № 1 Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади.
Останні новини Чернігівщини
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.
12 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1568 Російська агресія - Day 1568 Russian aggression
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.