Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 листопада, 11:45:12

Благотворительный концерт “Во имя жизни”

13.05.2012   19:00Агенцiя

13 мая (воскресенье) 19:00 в “Летнем театре” состоится благотворительный концерт “Во имя жизни”. Мероприятие посвящается “Всемирному дню памяти людей умерших от СПИДа”.
Концерт состоится при поддержке отдела по делам семьи и молодежи Черниговского городского совета и Управления по делам семьи и молодежи Черниговской областной государственной администрации.
Заранее выражаем огромную благодарность коллективам, которые уже согласились принять участие в концерте “Свій Світ”, “Feed back”, “Jam Babble band” и hip – hop коллектив “Богадельня”.
Благотворительный взнос: 10 грн.
Все собранные во время концерта средства будут потрачены на закупку жизненно необходимых медицинских препаратов для ВИЧ – позитивных взрослых и детей. Эти люди нуждаются в нашей помощи. Осуществи свой вклад в общественно важное дело!!! ПРИХОДИ!!! ЖДЕМ ВСЕХ И КАЖДОГО!!!

Останні новини Чернігівщини

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани 10:04

Відповідні проєкти рекомендуватиме до затвердження обласна архітектурно-містобудівна рада. Її чергове засідання провів 20 листопада начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Дмитрюк.

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності 09:47

«За Гідність і Свободу» — під такою назвою 20 листопада в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка проведено круглий стіл з нагоди Дня Гідності та Свободи і чергової річниці Євромайдану.

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини 09:36

Цьогоріч відзначається ювілейна річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020 09:30

Про проблеми та перспективи бюджетного процесу-2020 говорили 20 листопада в Чернігівській міській раді представники регіонального відділення Асоціації міст України.

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету 09:21

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА відбулися другий і третій етапи конкурсу громадських проєктів, які фінансуватимуться з обласного бюджету у 2020 році.