Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 18:07:54

Прес-конференція президента Антикорупційної громадської спілки "СОВІСТЬ" Володимира Демиденка на тему: "Боротьба не знищує корупцію"

09.12.2016   12:30Агенцiя

9 грудня о 12-30 у прес-центрі «Чиста політика» за адресою Гетьмана Полуботка, 6-А відбудеться прес-конференція президента Антикорупційної громадської спілки «СОВІСТЬ» Володимира Юрійовича Демиденка на тему: «Боротьба не знищує корупцію».

Захід приурочений до міжнародного дня боротьби з корупцією, який відзначається 9 грудня згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН. У 2005 році набула чинності Конвенція ООН проти корупції як міжнародний правовий документ. Україна приєдналася до Конвенції 2006 року. Згідно з положеннями цієї угоди, обов’язкової до виконання її сторонами, карними вважаються хабарі, присвоєння бюджетних засобів та відмивання корупційних доходів.

У Чернігові з квітня 2014 року діє Антикорупційна Громадська Спілка  «СОВІСТЬ». Мета організації:  знищення корупції шляхом створення умов, за яких люди або не можуть, або не хочуть здійснювати корупційні діяння.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце 15:04

Талалаївське відділення поліції розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення у повному складі членів територіальної виборчої комісії зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів.

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках 14:39

У Прилуках реалізовується проєкт Північно Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО (NEFCO) з термомодернізації закладів освіти та модернізації вуличного освітлення.

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць 14:33

За даними моніторингу, проведеного Департаментом соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, у Чернігівській області за 8 місяців 2020 року на створені нові робочі місця працевлаштовано 6219 осіб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини