Зустріч-тренінг для громадських активістів по використанню комунікаційної онлайн-платформи "Відкрите місто"
Запрошуємо всіх небайдужих та тих, кому цікаві шляхи покращення рідного міста на презентацію соціального проекту «Відкрите місто», яка відбудеться 30 листопада з 17:00 до 19:00 у інформаційно-культурному центрі "Файнбук".
Комунікаційна платформа «Відкрите місто» (http://opencity.in.ua) створена для взаємодії громадян, місцевих органів влади, комунальних підприємств, громадських об’єднань, благодійних фондів та бізнесу в процесі вирішення актуальних проблем громади. Платформа дозволяє описати проблему, відмітити її на карті та сформувати електронний запит, який буде прийнято до розгляду та прослідкувати вирішення проблеми.
На зустрічі Ви зможете:
- дізнатись про унікальність і корисність платформи «Відкрите місто»;
- ознайомитись з проблемами, які можна вирішувати за допомогою платформи «Відкрите місто»;
- побачите навчальне відео про реєстрацію проблеми;
- почути про те, яким чином чернігівці можуть відслідковувати процес вирішення проблем на платформі «Відкрите місто»;
- дізнатись про додаткові можливості, які надає платформа «Відкрите місто» для чернігівців та методи залучення якомога більше чернігівців до користування платформою;
- практично опанувати платформу «Відкрите Місто»;
- поставити хвилюючі питання та отримати чіткі відповіді.
Про це та багато цікавого розповість спікер В'ячеслав Родимченко — регіональний модератор проекту «Відкрите місто», ГО «Волонтерський центр «ЄДНІСТЬ».
Організатор — ГО "Еко Місто".
Обов’язковою умовою участі у тренінгу є заповнення реєстраційної форми: https://vk.com/away.php… та наявність особистого комп’ютерного девайсу: ноутбук, планшет, смартфон. Кількість місць обмежена.
Місце проведення: інформаційно-культурний центр «Файнбук», вул. Незалежності 12А, РК "Базис"
Координатор: Альбіна Колесніченко, 063 022 98 25
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.