Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 00:40:10

Прес-конференція на тему "Небезпечні сусіди"

28.11.2016   11:00Агенцiя

Запрошуємо журналістів у понеділок, 28 листопада о 11:00 на прес-конференцію за проектом "Небезпечні сусіди".

Наш екологічний проект - переможець конкурсу за Програмою розвитку громадянського суспільства. Ми розповімо про "небезпечні сусідів" і про те, як з ними поводитися, щоб зберегти здоров'я людей і планети.

Місце проведення: iHUB Chernihiv центр розвитку бізнесу та інновацій, вулиця П'ятницька 53.

Координатор: Безбородько Сергій, 063 521 18 88.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини