Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 листопада, 14:13:33

Брифінг керівника центральної групи реалізації проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України"

09.11.2016   11:00Агенцiя

9 листопада об 11:00 в малому залі Чернігівської міської ради відбудеться брифінг керівника центральної групи реалізації проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України", який здійснюється за рахунок кредиту Світового Банку Станіслава ТЕРЛЕЦЬКОГО, консультанта проекту Світового Банку в місті Чернігові Айрата ХАКІМЗЯНОВА та директора КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТЕХНОВА» Олександра ШЕВЧЕНКА.

Під час заходу буде презентовано технічні заходи, які буде здійснено на теплових мережах міста за рахунок зазначеного кредиту Світового Банку в розмірі понад 35 мільйонів доларів, з метою їхньої модернізації для покращання якості теплопостачання. Ви можете дізнатися про економічні переваги зазначеного проекту для усіх чернігівців та про загрози, які виникли на фінальному етапі підписання угоди про кредитування.

Останні новини Чернігівщини

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових 14:04

Відсьогодні, 27 листопада, порядок та безпеку учасників судового процесу в Деснянському районному суді міста Чернігова, одному з найбільших судів Чернігівської області, забезпечуватимуть співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" 12:32

26 листопада відбулася обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" у форматі онлайн.

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб 12:05

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федора Вовченка.

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми "Велике будівництво" та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР 11:44

25 листопада перший заступник голови ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області.

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт 11:35

Міст над річкою Білоус, що за Масанами під Черніговом, закритий для проїзду (дорога Т-26-06 Чернігів - Любеч - Славутич, км 10+474). Проводиться аварійний ремонт.