Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 березня, 22:00:22

Відкрите засідання фотоклубу "Прекрасне поруч" з представниками поліції

03.11.2016   16:30Агенцiя

У наші часи майже кожен з нас має фотокамеру. Процес створення фотографії став миттєвим. Щоб знайти глядача, не потрібно докладати багато зусиль. Завантаження світлин в інтернет становить лічені хвилини. Але чи все можна безперешкодно фотографувати? В деяких місцях ми бачимо знак з перекресленим фотоапаратом, в інших за фотозйомку вимагають сплатити. Чи в усіх випадках ці вимоги обґрунтовані? Найпоширеніша ситуація, коли ми фотографуємо різні громадські події, довкілля або архітектуру, і в кадр потрапляють незнайомі люди, які згодом можуть побачити своє зображення десь у соцмережах, да ще з іронічними коментарями. Чи можуть вони правовими методами змусити вас видалити зображення? Щоб отримати відповіді на вищезазначені запитання та поставити свої, на відкрите засідання фотоклубу «Прекрасне поруч» запрошено представників чернігівської поліції. Зустріч відбудеться 3 листопада о 16.30 в читальній залі Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського. Запрошуємо в
 сіх, хто не уявляє своє життя без фотокамери та бажає робити гарні світлини не порушуючи чинне законодавство. Також на засіданні присутніх ознайомлять з умовами фотоконкурсу «В об’єктиві – чернігівська поліція», який стартує з початку листопада у рамках проекту «Поліція і Спільнота». Наша адреса: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 22 (Чернігівська міська бібліотека ім. М. Коцюбинського, ІІ поверх) Довідки за тел. (050) 749 39 71

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.