Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 02:05:34

Турнір з футзалу пам’яті бійців АТО

22.10.2016   10:00Агенцiя

Турнір з футзалу для учасників АТО, членів їх сімей та волонтерів - «Volnovakha cup - 2016» відбудеться 22 жовтня з 10:00 по 14:00 у Чернігівському ліцеї № 32 за адресою м. Чернігів, вул. Шевчука, 11.

У змаганнях візьме участь команда АКС - учасник цьогорічної першості другої ліги Чернігівської міської організації дворового футболу 8Х8.

Крім неї, в турнірі гратимуть команди “Фантом”, “ГО ЩИТ 41”, “Таврія” та “Справедливість” складені з учасників АТО, членів їх сімей та волонтерів.

Організатори приготували для учасників відзнаки - пам’яті полковника внутрішньої безпеки Донецької залізниці Дмитра Тернового та випускника ЗОШ №32 солдата санітарного інструктора 8-го окремого полку спеціального призначення Євгена Бушніна.

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини