Прес-конференція представників цирку "Кобзов"
4 жовтня в 16-00 годині у приміщенні Експертного клубу «Чиста політика» за адресою м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 6а відбудеться прес-конференція представників цирку «Кобзов».
Цирку «Кобзов» вже більше 16 років - за цей час він об'їхав багато міст України, і скрізь публіка дякувала артистам шквалом оплесків, за відмінне шоу і за велику благодійну роботу - адже на аренах цирку безкоштовно побували вже понад 700 тисяч дітей з соціально незахищених сімей , сиріт, інвалідів, переселенців, учасників АТО.
З 6 жовтня У Чернігові цирк «Кобзов» представить свою нову програму WOOZU.
Підчас прес-конференції представниками цирку буде надана інформація щодо демонстрації тварин у своїй діяльності.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами