День відкритих дверей для дітей у чернігівських гуртках
У суботу 17 вересня з 09:00 Комунальний заклад «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми за місцем проживання» Чернігівської міської ради проводить єдиний захід до Дня міста – День відкритих дверей у клубах за місцем проживання.
Від самого ранку дітей будуть чекати педагоги-організатори та керівники гуртків, що радо продемонструють всі свої уміння та можливості. Також юних мешканців міста чекатимуть ігротеки, естафети, конкурси та приємні сюрпризи.
Дет. за тел.. 5 34 31
09:00 - Клуб «Мушкетер» (вул Серьожнікова,10)
10:00 - Клуб «Десна» (вул Пятницька,49)
10:00 - Клуб «Юніор» (вул Нафтовиків,1)
11:00 - Клуб «Фортуна» (вул Доценка,26а)
11:00 - Клуб «Інтелект» (вул Івана Мазепи,12а)
11:00 - Клуб «Джерельце» (вул Льотна,25а)
11:00 - Клуб «Чайка» (вул Серьожнікова,5)
11:00 - Клуб «Прометей» (вул Козацька,13а)
11:00 - Клуб «Берегиня» (вул Героїв Чорнобиля,4а)
12:00 - Клуб «Клуб ім. Ю.О. Гагаріна» (вул Реміснича,55а
12:00 - Клуб «Україна» (пров.Коцюбинського,5)
12:00 - Клуб «Червоні вітрила» (вул Любомира Боднарука,8)
13:00 - Клуб «Юність» (вул Рокосовського,14)
14:00 - ВСПР (вул Всіхсвятська,16)
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.