Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 6 грудня, 00:51:01

Прес-конфереція активістів та екологів щодо беззаконня в природно-заповідному фонді

09.09.2016   12:00Агенцiя

Цієї п'ятниці, 9 вересня, о 12.00, у КМЦ "Інтермеццо" відбудеться прес-конфереція активістів та екологів, які наведуть факти знищення руками чиновників природно-заповідного фонду. Окрім традиційної вирубки дерев, яку проводять під виглядом санітарних рубок, активісти наведуть приклади елітного браконьєрства та забруднення заповідних територій. Прозвучать посади та прізвища і що головне прозвучить результат... Для цього буде запрошено і представників прокуратури, які завдяки настирливості активістів отримали пряму вказівку від Генерального прокурора пана Луценка належно розслідувати відповідні злочини. Пам'ятаймо погані люди дуже бояться коли про їхні погані справи дізнається якомога більше хороших людей. Допоможемо їм стати відомими! Збережемо наші ліси! Збережемо природно-заповідний фонд для наших нащадків.
9 вересня, КМЦ "Інтермеццо". 12:00.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 589 нових випадків COVID-19

Виявлено 589 нових випадків COVID-19 17:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА в області станом на суботу 5 грудня зафіксовано 589 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19.

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади 12:14

Линовицька громада належить до бюджетних донорів, тобто економічно успішних громад. Але наявне виробництво створює суттєве навантаження на навколишнє середовище, – така думка прозвучала під час семінару «Як громадськість може брати участь у формуванні екологічної політики громади та її реалізації», проведеного Сіверським інститутом.

"Велике будівництво" на Чернігівщині: об’єкти соціальної інфраструктури готові на 98% 12:05

Днями перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо поточного стану реалізації проєктів в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР у 2020 році.

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років 11:50

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 3 грудня на своєму засіданні погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у місті Чернігові на 2021-2025 роки.

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України 11:47

З нагоди відзначення 30-ї річниці від дня створення Національного Олімпійського Комітету України в позашкільному навчальному закладі «Прилуцька дитячо-юнацька спортивна школа» відбулася зустріч юних вихованців з першою призеркою Олімпійських ігор незалежної України Валентиною Цербе-Несіною.