Відкриття міського пляжу "Золотий берег"
1 липня, у Чернігові відбудеться урочисте відкриття міського пляжу «Золотий берег».
У програмі заходу:
17.00 - початок анонсування заходу (ведучий Артем Шелковий);
17.20-18.00 - концертна програма;
17.30 - показові виступи команд - волейбол та футбол;
17.30 - спортивні змагання з перетягуванням канату тощо з призами для учасників;
17.30 - робота аніматорів з дітьми та соціальні танці (різні локації на пляжі); 18.00 - урочисте відкриття, виступ Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка;
18.15-19.00 - продовження концертної програми;
19.00-23.00 - дискотека на пляжі, виступи діджеїв та МС (якісний звук та світло)
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.