Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 червня, 23:57:07

Круглий стіл "Поліція та громада Чернігова: шляхи взаємодії" Вхідні

21.06.2016   11:00Агенцiя

У вівторок, 21 червня об 11.00, в м.Чернігові в дискусійному клубі «Експертна думка» (вул. Полуботка, 6-А) відбудеться круглий стіл «Поліція та громада Чернігова: шляхи взаємодії».

Питання до обговорення:
- Пріоритети розвитку національної поліції в місті Чернігові;
- Роль місцевих органів влади в діяльності поліції та забезпеченні правопорядку;
- Підвищення рівня довіри громади до правоохоронних органів;
- Посилення громадського контролю в діяльності поліції міста Чернігова;
- Співпраця поліції з населенням та підзвітність перед місцевою громадою.

До участі запрошені керівництво Чернігівського відділу поліції ГУНП України в Чернігівській області, Управління патрульної поліції міста Чернігова, керівництво та депутати Чернігівської міської ради, представники громадськості та ЗМІ.

Контакти:
Катерина Данькова, моб.: 063-158-32-46

Організатор – Чернігівський громадський комітет захисту прав людини за сприяння Чернігівського відділу поліції ГУНП України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини