Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 грудня, 19:48:27

"Круглий стіл" з нагоди 15-річчя Сіверського інституту регіональних досліджень

21.06.2016   11:00Агенцiя

21 червня 2016 р. в Чернігові відбудеться «круглий стіл» на тему «Роль громадських організацій в реформуванні освіти і науки в Україні». Зустріч присвячена 15-тій річниці утворення наукової громадської організації «Сіверський інститут регіональних досліджень». Планується участь в заході заступника міністра освіти і науки України Максима Стріхи.

Обговорюватимуться питання участі громадських організацій в освітньому і науковому процесі в Україні, запровадження законів України «Про вищу освіту» та «Про наукову і науково-технічну діяльність», внесок Сіверського інституту та інших регіональних громадських організацій у становлення громадянського суспільства, інституцій місцевого самоврядування, науково-просвітницьку діяльність та процеси євроінтеграції.

Запрошуються викладачі та працівники навчальних закладів, представники громадських організацій, органів влади, місцевого самоврядування, журналісти та всі бажаючі.

 

Початок заходу: 21 червня 2016 р., 11-00.

Місце проведення: м. Чернігів, просп. Миру 41, Обласна універсальна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка, ІІ поверх, читальний зал.

Контактна особа: Дмитро Казіміров, тел.: 097-8696005, e-mail: siverian@gmail.com

 

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини