ІІІ всеукраїнський фестиваль "Відродження українського села, його духовності і культури"
16542, вул. О.Орищенка,57А, с. Піски, Бахмацький район
Програма на 05.06.2016
8.00 – Зустріч при в’їзді в село Піски ( зі сторони м. Бахмач) Чудотворної Іржавська ікони Божої Матері та
мощовик з часточками білше 30 святих.
8.10 – Хресний ходом ідем до храму Казанської Божої Матері
9.00-12.30 – Божествена літургія
10.00- Реєстрація
10.30 – 11.20 – Духовий оркестр м. Борзна
11.00-17.00 - Мастер класи (коління та пиляння дров, орання плугом землі,молотіння пшениці ціпом,косіннятрави,їзда верхи на коні,розпис, плетіння з соломи, клас гончарства, ковальство та багато іншого)
11.30 – 13.00 - Концертна програма м. Бахмач
13.00 – 14.30- Конкурсна програма фольклорних колективів
14.30 – 15.30 – Концертна програма гостей фестивалю
14.30 – 15.30 –Спортивні змагання з конкуру кінно-спортивного клубу «Козацький дух»
15.30 – 16.30 - Гурт «Смоляни»
16.30 – 17.00 – Нагородження фольклорних колективів
17.00 – 17.10 – Закриття. Фінальна пісня.
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».