Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 01:54:20

Інформаційний форум: "Стандарти та досвід роботи парламентських партій. Чернігівська область"

23.05.2016   12:00Агенцiя

23 травня 2016 року о 12 годині у прес-центрі «Чернігівський вибір» (м.Чернігів, вул. Шевченка, 5 конференц-зал на 4 поверсі) відбудеться інформаційний форум на тему «Стандарти та досвід роботи парламентських партій. Чернігівська область».

Під час заходу представники Громадянської мережі ОПОРА презентують Всеукраїнську карту контактів приймалень парламентських партій та 198 депутатів, обраних за мажоритарними округами, та представлять аналіз ситуації з приймальнями партій та депутатів по Україні та конкретно у Чернігівській області.
Під час заходу учасники обговорять стандарти належної роботи та практичні проблеми діяльності парламентських партій на регіональному рівні.
До участі у заході запрошуються народні депутати України (або їх помічники), громадські активісти, представники політичних партій, журналісти.

Захід здійснюється Громадянською мережею ОПОРА за підтримки Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» (виконується Фондом Східна Європа).

За додатковою інформацією звертайтеся:
Наталія Висіканець, громадський консультант Громадянської мережі ОПОРА у Чернігівській області
тел, email: +380952850539, vysikanetsn@gmail.com 

Контакти прес-центру: 050-954-83-54, 098-914-915-2

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.