Брифінг "Про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності на конкурентних засадах (земельних торгах)"
Про це розповість начальник Управління земельних ресурсів міської ради Олександр Пінчук.
Тривалість заходу – до однієї години.
Нагадую, що завтра, 28 квітня, на розгляд 7 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання виноситься питання затвердження Порядку продажу земельних ділянок комунальної власності на конкурентних засадах (земельних торгах) у місті Чернігові.
Мова йде про майбутній продаж на земельних торгах права власності та права оренди на земельні ділянки, де мають зводитися нові комерційні об’єкти. Кілька міст в Україні це вже роблять і таким чином суттєво поповнюють місцевий бюджет. Для чернігівської громади початок продажу таких земель є довгоочікуваною новацією, яка безумовно вигідна і прогресивна.
Брифінг о 14.00 у малий зал Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
У селі на Чернігівщині зафіксовано випадок сказу 10:38
У с.Убіжичі Ріпкинської громади виявлено захворювання на сказ безпритульної собаки.
У Прилуках поліція розслідує обставини смертельної ДТП 10:14
Поліцейські розпочали кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 46-річний пішохід.
У чернігівському реабілітаційному центрі «RECOVERY» писали Радіодиктант національної єдності 09:33
Учора, в День української писемності та мови, вже 26 рік поспіль відбувся флешмоб, що об’єднує українців у всьому світі, – Радіодиктант національної єдності.
Небезпечні забавки: патрульні двічі реагували на повідомлення про стрілянину 08:30
26 жовтня, близько 13-ї години, на лінію 102 звернулася громадянка, яка повідомила, що на одному з дитячих майданчиків на вулиці Шевченка двоє чоловіків стріляють по пляшках.