Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 07:17:08

Ініціатива наблизиться до громад Чернігівщини

28.04.2016   14:30Агенцiя

27–28 квітня у трьох районах Чернігівській області відбудуться круглі столи, присвячені прозорості видобування вуглеводнів на місцевому рівні та презентації процесу Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні.

Метою круглих столів є презентація у видобувних районах Чернігівської області інформації про ІПВГ, результатів першого звіту ІПВГ, обговорення перспектив налагодження конструктивної співпраці між видобувними компаніями, органами влади та місцевими громадами.

Місце та час проведення заходів:

27 квітня, 12:00, смт Талалаївка, приміщення Талалаївської РДА, вул. Центральна, 3 (колишня вул. Леніна).   Початок реєстрації – 11:30.

28 квітня, 10:30, смт Варва, приміщення Варвинської РДА, вул. Шевченка, 38. Початок реєстрації – 10:00.

28 квітня, 14:30, м. Прилуки, приміщення Прилуцької РДА, вул. Київська, 220. Початок реєстрації – 14:00.

Заходи організовує ГО “НОВА Енергія” (м. Харків) за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА в рамках проекту “Розвиток мережі партнерських організацій з реалізації завдань Комунікаційної Стратегії ІПВГ 2015 у видобувних регіонах України”, що реалізується за підтримки компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини, та Міжнародного фонду “Відродження”.

На початку 2016 року в рамках згаданого проекту ГО “НОВА Енергія” розпочала роботу з поширення обізнаності щодо можливостей та перспектив впровадження ІПВГ y Харківській, Сумській та Чернігівській областях. Робота спрямована на наближення України до ЄС і має привести до відчутних покращень у політичній, соціальній, економічній та екологічній ситуації. “НОВА Енергія” є членом громадської коаліції “ЕнергоТранспарентність” і вже не перший рік займається системною роботою з підтримки імплементації стандарту ІПВГ в Україні.


Контакти:
Віталій Филенко, ГО “Нова енергія”
тел. +38 097 925 72 49, +38 095 008 49 91
e-mail: energiya.nova@gmail.com

Валерій Сорокін, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА
тел. +38 067 705 55 60
e-mail: sorokin.press@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.