Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 23:31:54

Лекція "Великдень: історія свята та традиції"

27.04.2016   15:00Агенцiя

Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» запрошує на лекцію «Великдень: історія свята та традиції», яка відбудеться 27 квітня о 15.00 у приміщенні Колегіуму (на Валу).

Великдень — найважливіше християнське свято, що символізує радість з приводу перемоги Ісуса Христа над смертю та вічним забуттям. Тому в цей день люди вітають один одного словами: «Христос воскрес! — Воістину воскрес!».

Про історію цього свята та народні традиції на Великдень розповість молодший науковий співробітник Ірина Шевчик.

Вартість вхідного квитка на лекцію: 1 гривня.

Телефон для довідок: 645-964.

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини