Інтерактивне свято для дітей з особливими потребами "Вітаємо весну"
Чернігівська обласна громадська організація «Голос батьків» та Чернігівське міське об’єднання інвалідів «Шанс» разом з міським молодіжним центром «Жменя» проводять інтерактивне свято для дітей з особливими потребами «Вітаємо весну».
В програмі заходу:
· виступ театрального колективу Чернігівського ліцею № 22 «Натхнення»
· виступ вокальної студії ЧМОІ «Шанс»
· тренінг знайомства
· інтерактивні ігри для дітей та батьків
· майстер класи для дітей: «Розмальовуємо Писанку», «Курочка та курчатка» «Виготовлення пасхального декору»
а також обід на відкритому повітрі з «польовою кашею» духмяним трав’яним чаєм та іншими смаколиками та подарунки дітям.
Захід розпочнеться о 12:00 23 квітня в ур. Ялівщина, вул. 77 Гвардійської дивізії, на базі Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю.
Останні новини Чернігівщини
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.