Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 06:29:31

На чашку кави до "Просвіти": поговоримо про перейменування вулиць...

21.04.2016   17:00Агенцiя

Зустрічі "На чашку кави до "Просвіти" мають стати традиційними - так вирішило правління обласної організації. І хоча наслідки затоплення на першому поверсі ще не ліквідовані (треба щоб висохли стіни), на другому проводяться різноманітні заходи.

Минулого четверга про особливості фінансової системи розповідав член правління обласної "Просвіти" імені Т.Шевченка Вячеслав Лебідь.

Цього ж четверга, 21 квітня, на розмову про перейменування вулиць в процесі декомунізації запрошує почесний голова чернігівської "Просвіти", радник голови обласної державної адміністрації з питань декомунізації Василь Чепурний.

Початок зустрічі о 17 годині. Запрошуються члени правління та ради, активісти товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression