Навчальний семінар для вчителів історії та правознавства ЗНЗ міста Чернігова "Де починаються права людини: уроки історії і сучасні підходи"
20-21 квітня 2016 року в м. Чернігові за адресою проспект Миру, 33 (Готель «Україна», конференц-зал) відбудеться навчальний семінар для вчителів історії та правознавства ЗНЗ міста Чернігова «Де починаються права людини: уроки історії і сучасні підходи».
Початок семінару: 20 квітня о 9.30
Організатори:
• Ганна Ленчовська виконавча директорка Конгресу національних громад України, представниця в Україні Фонду «ШОА» Університету Південної Каліфорнії
• Олександр Войтенко координатор освітнього напрямку роботи УГСПЛ в сфері формальної освіти, ГО “MART”
• Сергій Буров координатор Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини»
Контактна особа: Регіна Гусак 066 209 55 05, 063 402 73 03
Останні новини Чернігівщини
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34
День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression