Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 09:16:32

Вебінар: "Інформаційні війни: як врятуватися від пропаганди або чому вдається маніпулювати громадською свідомістю"

19.04.2016   13:00Агенцiя

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у безкоштовному вебінаріна тему «Інформаційні війни: як врятуватися від пропаганди або чому вдається маніпулювати громадською свідомістю», що відбудеться 19 квітня о 13:00.

На нашому вебінарі Ви:
•    дізнаєтесь як протистояти інформаційним атакам та регулювати інформаційні потоки;
•    дізнаєтесь як виділяти деякі психологічні аспекти пропаганди і соціальної реклами: переконання, навіювання, зараження, наслідування і, як наслідок, маніпуляція масовою свідомістю;
•    опануєте навички контент-аналізу текстів з проблем інформаційного протиборства, складання текстів у жанрі соціального піару, розвините здатність до критики та самокритики, роботи в колективі;
•    визначите які стратегії допомагають застосовувати навички критичного мислення при роботі з інформацією.

Вебінар проводить Валентина Потапова – координатор освітніх програм Центру громадянської просвіти «Альменда», регіональний тренер Всеукраїнської асоціації вчителів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», випускниця Всеукраїнської програми «Розуміємо права людини».

Мета вебінару - формування розуміння ролі інформації в сучасних умовах, значення засобів мас-медіа та інформаційних технологій в керуванні масовою свідомістю; а також підготування громадянського суспільства до захисту від маніпуляцій масовою свідомістю та пропаганди під час інформаційних війн через створення цілісного уявлення про сутність, місце і роль останньої та розвиток критичного мислення щодо інформації, навичок для збору та аналізу достовірної інформації.

Для участі у вебінаріЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.Після реєстрації на Вашу електронну пошту буде надіслане посилання на кімнату вебінару.

Останні новини Чернігівщини

Викрито злочинну схему конвертації безготівкових коштів у готівку на суму 272,4 млн гривень

Викрито злочинну схему конвертації безготівкових коштів у готівку на суму 272,4 млн гривень 08:33

Податківцями виявлено злочинну схему ухилення від сплати податків та конвертації безготівкових коштів у готівку, яка діяла на території Чернігівської області протягом 2019-2020 років.

Три поліцейські підрозділи на отримали нові службові автомобілі

Три поліцейські підрозділи на отримали нові службові автомобілі 08:12

Нові іномарки Renault Duster для оперативної і якісної роботи отримали групи реагування патрульної поліції в Бахмачі, Прилуках і Корюківці.

У с. Ловинь на Ріпкинщині рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку

У с. Ловинь на Ріпкинщині рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку 08:08

21 жовтня о 06:40 до Служби порятунку "101" у селищі Ріпки надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у с. Ловинь.

22 жовтня - Всесвітній день людей з вадами мовлення

22 жовтня - Всесвітній день людей з вадами мовлення 07:55

Король Великобританії, Канади, Австралії та Південної Африки Георг VI, який страждав на заїкання, визнав важливість мовної терапії для лікування заїкання ще на початку 20-го століття.