Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 08:21:35

Ділові жінки Чернігова відсвяткують 15-річчя своєї організації

05.04.2016   17:30Агенцiя

Скромний ювілей Чернігівської міської Ліги ділових і професійних жінок успішні та активні бізнес-леді нашого обласного центру святкуватимуть 5 квітня. Урочистості проходитимуть в актовій залі Навчально-методичного центру профспілок за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 105-а. Початок – 17.30. Запрошуємо представників ЗМІ на цей захід! Просимо завчасно акредитуватися.

Ліга ділових і професійних жінок у Чернігові заснована з ініціативи обласної організації Спілки жінок України, яка активно працювала в напрямку підтримки жіночого підприємництва. Сьогодні Ліга об’єднує 136 активних, ініціативних жінок, це керівники установ і організацій, фахівці своєї справи, приватні підприємці, громадські діячки та майстрині. Незмінний президент Ліги та лідер – Ірина Василівна Дорожкіна.

Щорічно Ліга проводить традиційні заходи: конкурс «Жінка року», ярмарок «Що може жінка», урочистий прийом до членів Ліги, останні три роки організовує Форум ділових і талановитих жінок. Наша Ліга – впливова організація, активно співпрацює з місцевими органами влади, створює привабливий образ жінки підприємниці та громадської діячки, веде активну благодійну діяльність. Наші заходи спрямовані на підтримку жінок в бізнесі. Це проведення навчання, презентацій бізнесу жінок, просування послуг і товарів наших членів, висвітлення успішних бізнес-історій на сторінках ЗМІ.

Ліга була створена в 2000 році на базі Центру підтримки жіночого бізнесу, що з’явився в Чернігові завдяки проекту «Вінрок Інтернешнл» за фінансової підтримки USAID. Під час святкування ювілею Ліги працюватиме виставка творчих робіт наших майстринь, на заході будуть присутні представники органів місцевої влади та самоврядування, бізнес-структур. Ми згадаємо про успіхи організації та досягнення наших жінок, намітимо завдання на майбутнє. В житті Ліги розпочинається новий важливий етап! Ми стали учасниками проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-асоціацій», що дає нам можливість розвиватись, надавати якісні послуги як членам організації, так і іншим, лобіювати підприємницькі інтереси, співпрацювати з іншими бізнес-асоціаціями.

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокурора раду зобов’язано утворити у своєму складі службу у справах дітей

За позовом прокурора раду зобов’язано утворити у своєму складі службу у справах дітей 08:13

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокуратури, зобов’язавши одну із об'єднаних громад Городнянського району утворити у складі виконавчих органів службу у справах дітей.

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл 08:03

У Сновську поліція оперативно вийшла на слід чоловіка, який ввечорі 21 лютого з господарства місцевого мешканця викрав мотоцикл.

Служба автомобільних доріг попереджає водіїв про погіршення погодних умов, що може вплинути на обстановку на автошляхах області 07:45

24 лютого у з'вязку з переміщенням активного циклону з заходу на території України очікуються складні погодні умови. Пориви вітру 17-22 м/с, вночі на Правобережжі, вдень в Україні сильний вітер 25-28 м/с.

24 лютого - Масляна

24 лютого - Масляна 07:42

Масляна походить від старовинного язичницького свята проводів зими, що зберігалося після прийняття християнства.