Перше заняття курсів програмування від фонду Braine Basket в рамках проекту “Технологічна нація”
16 березня о 18.30 у Чернігові розпочинаються курси програмування від фонду Braine Basket в рамках проекту “Технологічна нація.
Організатори запрошують на перше заняття курсів програмування від фонду Braine Basket в рамках проекту “Технологічна нація” http://brainbasket.org/
Перед першим заняттям планується розповісти про сам проект і його цілі. А також роль місцевої влади і бібліотек в проекті. Та власне кінцева мета.
Серед запрошених заступник міського голови Олександр Ломако та керівник віділу культури Чернігівської міської ради Юрій Ткач.
Початок заходу 16.03.2016 о 18.30 в приміщені бібліотеки Коцюбинського (вул.Кирпоноса, 22).
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.