Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 жовтня, 18:49:17

Роботодавці Чернігівщини збирають ІІІ Форум підприємців

15.03.2016   11:00Агенцiя

Коаліція “Сіверщина за сприятливий інвестиційно-промисловий клімат в Україні”, до якої увійшли підприємства, бізнес-асоціації, профспілкові та громадські організації Чернігівщини, оголошують про проведення ІІІ З’їзду бізнесу Чернігівщини 23 березня.

Докладніше про цю подію чернігівські журналісти дізнаються під час прес-конференції у вівторок, 15 березня, в 11.00 в медіа-центрі “Моє місто” (готель “Україна”, пр. Миру, 33, конференц-зала на ІV поверсі).

На щорічному форумі промислових, аграрних, підприємницьких організацій, громадських структур Сіверського краю представники бізнесу обговорять основні проблеми, що стримують економічний та інвестиційний розвиток регіону, та запропонують план їх подолання. Найгостріші проблеми на цей момент такі:

–  монопольне обмеження доступу до електричної енергії;

–  імітація боротьби з корупцією, зокрема, у відносинах між суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та Чернігівською митницею ДФС;

–  суттєве погіршення умов діяльності підприємств агропромислового комплексу Чернігівщини, зокрема, плата за землю в Україні – одна з найвищих у світі.

Про все це детальніше представникам ЗМІ розкажуть:

–  Віктор Лазар – голова спільного представницького органу сторони роботодавців Чернігівської області “Сіверщина”;

–  Костянтин Іванов – президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати;

–  Сергій Берестовий – голова ради підприємців при чернігівській ОДА;

–  Олена Варнакова – голова ГО “Чернігівська профспілка підприємців”;

–  Володимир Демиденко – президент антикорупційної громадської спілки “СОВІСТЬ” .
 

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини