Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 08:59:03

Лекція "Таємниці чернігівських печер"

10.02.2016   15:00Агенцiя

Спелеоархеологічні дослідження завжди привертали увагу істориків, краєзнавців та всіх, хто цікавиться минулим нашого краю.

10 лютого, у середу, о 15.00 у приміщенні Колегіуму (на Валу) завідувач відділу наукових досліджень печер та пам’яток археології Володимир Руденок розповість про розкопки на території Болдиних гір (у Чернігові), у Любечі, Седневі, Батурині, Рихлах (на Коропщині).

Запрошуємо на лекцію всіх бажаючих!

Вартість вхідного квитка на лекцію: 1 гривня.

Телефон для довідок: 64-59-64.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Чернігівщина підключить 20 когенераційних установок у межах підготовки до зими 08:44

Чернігівська область підключить до мережі 20 когенераційних установок загальною електричною потужністю 27,4 МВт та тепловою — 26,9 МВт у межах підготовки до наступного опалювального сезону. На це уряд виділив 63 млн грн для Чернігівщини.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини