Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 00:53:36

Інформаційние день у Програми територіального співробітництва країн Східного партнерства "Білорусь-Україна"

04.02.2016   13:30Агенцiя

З 4 по 16 лютого в Україні пройде серія інформаційних днів у рамках Конкурсу проектних пропозицій за Програмою територіального співробітництва країн Східного партнерства «Білорусь-Україна», оголошеного 20 січня 2016 року.

У Чернігові інформаційний день відбудеться 4 лютого. Участь у ньому візьмуть представники регіональних органів влади та місцевого самоврядування, а також організацій громадянського суспільства, зацікавлених в отриманні грантів. Учасникам буде надано детальне роз’яснення умов конкурсу, правил подачі проектних пропозицій, критеріїв відбору,  особливостей заповнення аплікаційної форми та інших практичних аспектів.

Інформаційні дні організовано Програмою сприяння територіальному співробітництву країн Східного партнерства у тісному співробітництві з Адміністратором програми «Північ». Програма територіального співробітництва «Білорусь-Україна» охоплює Брестську та Гомельську області Білорусі та п’ять областей України: Чернігівську, Київську, Житомирську, Рівненську та Волинську.

Журналістів запрошують до участі у прес-конференції, яка відбудеться 4 лютого 2016 року o 13-30 в Чернігові у приміщенні Чернігівської ОДА, зал № 2, за адресою вул. Шевченка, 7. Представникам  ЗМІ у разі потреби буде відшкодовано транспортні витрати, пов’язані з участю в заході. Акредитація відбувається до 18:00 3 лютого 2016 року за електронною адресою anatoliy.martsynovski@eaptc.eu,  тел. +380 675092196.

За додатковою інформацією прохання звертатися до Тетяни Деревянкіної, експерта програми: tatiana.derevyankina@eaptc.eu
http://www.eaptc.eu,
https://www.facebook.com/eaptc.eu.
https://twitter.com/EaP_TC
http://www.linkedin.com/groups/EaPTC-­‐5109143

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.