Урочисте відкриття Музею енергетики Чернігівщини
22 грудня об 10:00 на Седнівській ГЕС відбудеться урочисте відкриття Музею енергетики Чернігівщини із закладенням капсули часу з посланням для нащадків.
Експозиція нараховує понад 100 експонатів, документальних матеріалів, фотохронік різних періодів розвитку електроенергетики на Чернігівщині, найстарішому з яких більше 110 років.
Адреса проведення заходу: смт. Седнів, територія гідроелектростанції
Серед запрошених до участі у заході – керівництво області, міста, ветерани енергетичної галузі та працівники ПАТ «Чернігівобленерго», громадськість.
Увага для представників ЗМІ!
Акредитація триватиме до 17:00 21 грудня 2015 року.
Місце збору для представників регіональних ЗМІ - о 9:00 біля офісу ПАТ «Чернігівобленерго», м. Чернігів, вул. Горького, 40
9:05 – виїзд до Седнівської ГЕС
14:00 - запрошуємо взяти участь в урочистостях з нагоди Дня Енергетика в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім.Шевченка
Телефони для акредитації: 654-705, (050)-465-00-11
Контактна особа: Вікторія Гончарова
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.