Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 08:10:58

“Попередження насильства в сім’ї – одне з першочергових завдань державних органів влади та громадських організацій”

03.12.2015   11:00Агенцiя

Засідання за “круглим столом” на тему “Попередження насильства в сім’ї – одне з першочергових завдань державних органів влади та громадських організацій” (за участю представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, науковців, студентської молоді).
Проводить Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з обласною організацією спілки жінок України. Навчально-методичний центр ради Федерації профспілкових організацій області (м. Чернігів, вул. Шевченка, 105-а).
Початок об 11:00.

Останні новини Чернігівщини

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл 08:03

У Сновську поліція оперативно вийшла на слід чоловіка, який ввечорі 21 лютого з господарства місцевого мешканця викрав мотоцикл.

Служба автомобільних доріг попереджає водіїв про погіршення погодних умов, що може вплинути на обстановку на автошляхах області 07:45

24 лютого у з'вязку з переміщенням активного циклону з заходу на території України очікуються складні погодні умови. Пориви вітру 17-22 м/с, вночі на Правобережжі, вдень в Україні сильний вітер 25-28 м/с.

24 лютого - Масляна

24 лютого - Масляна 07:42

Масляна походить від старовинного язичницького свята проводів зими, що зберігалося після прийняття християнства.

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.