Редакція газети "Народна армія" проводить пряму телефонну лінію з читачами
23 листопада 2015 року з 16:00 до 17.30 редакція газети «Народна армія» проводить пряму телефонну лінію з читачами.
На запитання наших читачів відповідатиме начальник відділу соціальної політики Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Кучеренко Сергій Анатолійович.
Чекаємо ваших дзвінків з актуальних питань соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей за телефонами: (044) 489 50 06, (098) 639 88 58.
Читачі, які з певних причин не матимуть можливості зателефонувати до редакції, можуть завчасно надіслати свої запитання за тематикою прямої телефонної лінії електронною поштою: n_army@army.kiev.ua
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.