Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 16:41:18

Всеукраїнський музейний страйк

18.11.2015   13:30Агенцiя

Відповідно до рішень Міністерства культури України та адміністрації Національного музею історії України, у зв’язку із затвердженням нової структури Національного музею історії України повністю ліквідується структура Музею історичних коштовностей України – філії Національного музею історії України.

Колектив Музею історичних коштовностей України висловлює свою категоричну незгоду з цим рішенням, бо воно спрямоване на знищення музею як музейної одиниці та ліквідацію статусу його колекції.

Свою незгоду музейники висловили у численних зверненнях до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, міністра культури України. Але жодної відповіді на це не отримали.

Сьогодні проти колективу Музею історичних коштовностей України здійснюються репресивні заходи, які покликані змінити точку зору та погодитися на запропоновану нову структуру.

У зв’язку з цим 18 листопада оголошується Всеукраїнський музейний страйк, який відбуватиметься з 13-30 до 14-30.

Чернігівський історичний музей імені В.В. Тарновського висловлює свою підтримку колективу Музею історичних коштовностей України та повідомляє, що 18 листопада 2015 року протягом 13-30 – 14-30 в музейних експозиціях не будуть проводитися екскурсії для відвідувачів, а співробітниками музею не будуть надаватися консультації.

Просимо наших відвідувачів з розумінням поставитися до цього.

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.