Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 травня, 15:28:00

Всеукраїнський музейний страйк

18.11.2015   13:30Агенцiя

Відповідно до рішень Міністерства культури України та адміністрації Національного музею історії України, у зв’язку із затвердженням нової структури Національного музею історії України повністю ліквідується структура Музею історичних коштовностей України – філії Національного музею історії України.

Колектив Музею історичних коштовностей України висловлює свою категоричну незгоду з цим рішенням, бо воно спрямоване на знищення музею як музейної одиниці та ліквідацію статусу його колекції.

Свою незгоду музейники висловили у численних зверненнях до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, міністра культури України. Але жодної відповіді на це не отримали.

Сьогодні проти колективу Музею історичних коштовностей України здійснюються репресивні заходи, які покликані змінити точку зору та погодитися на запропоновану нову структуру.

У зв’язку з цим 18 листопада оголошується Всеукраїнський музейний страйк, який відбуватиметься з 13-30 до 14-30.

Чернігівський історичний музей імені В.В. Тарновського висловлює свою підтримку колективу Музею історичних коштовностей України та повідомляє, що 18 листопада 2015 року протягом 13-30 – 14-30 в музейних експозиціях не будуть проводитися екскурсії для відвідувачів, а співробітниками музею не будуть надаватися консультації.

Просимо наших відвідувачів з розумінням поставитися до цього.

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.