Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 травня, 16:04:02

Чи потрібні Чернігову ОСББ вирішуватимуть в Центрі зайнятості

16.11.2015   10:00Агенцiя

Громадянська мережа ОПОРА 16 листопада проведе інтерактивну зустріч за сприяння районного центра зайнятості, де роз’яснить для чого потрібно створювати ОСББ і як це правильно зробити. Адже громадяни, які перебувають на обліку в Чернігівському районному центрі зайнятості, зацікавлені не тільки пошуком роботи, а й питаннями особливостей створення та функціонування ОСББ.
Модератором тренінгу буде місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.
Всі зацікавлені громадяни, які перебувають на обліку районного центру зайнятості, зможуть дізнатися про переваги роботи ОСББ, та побачать, як простіше реалізовувати заходи з енергозбереження за допомогою об’єднання співвласників.
 

Дата проведення: 16 листопада 2015 року.
Місце проведення: Чернігівський районний центр зайнятості (м. Чернігів, вул. Шевченка, 95-б).
Початок: 10:00.

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.